Home

Nem divatos hordozható számítógép Szép svájci futball bajnokok igény méreg Vevő

Svájc 1-0-ra legyőzte a kameruni csapatot

Máthé Dominik a Bajnokok Ligája négyes döntője előtt: egy évvel ezelőtt még  abban sem voltam biztos, hogy ilyenkor pályán leszek
Máthé Dominik a Bajnokok Ligája négyes döntője előtt: egy évvel ezelőtt még abban sem voltam biztos, hogy ilyenkor pályán leszek

Bolla Bendegúz gólt szerzett a svájci élvonalbeli csapatában - Eurosport

RB Leipzig Bajnokok Ligája sorsolás Real Madrid

Női vb: döntetlennel kezdett az olimpiai bajnok - Nemzeti Sport

Bajnokok Ligája: helytállt, de kikapott a Ferencváros a Barcelonától |  Euronews
Bajnokok Ligája: helytállt, de kikapott a Ferencváros a Barcelonától | Euronews

Magyar edzőt neveztek ki a 27-szeres svájci bajnok futballcsapat élére |  Rangadó
Magyar edzőt neveztek ki a 27-szeres svájci bajnok futballcsapat élére | Rangadó

Azeri vagy svájci rivális vár a Ferencvárosra, ha továbbjut a Slovan ellen  - Népújság
Azeri vagy svájci rivális vár a Ferencvárosra, ha továbbjut a Slovan ellen - Népújság

Felcsúton döntetlent játszott Izrael Svájccal - Eurosport

Válogatott: hogyan törjük fel a svájci reteszt? | 24.hu

MLSZ válogatottak - Nagyon erős svájci keret vár a válogatottra

Svájc három gólt szerezve nyert, ám a második helyhez ez kevés volt -  Nemzeti Sport
Svájc három gólt szerezve nyert, ám a második helyhez ez kevés volt - Nemzeti Sport

Történelmi mélyponton a hússzoros svájci bajnok

Index - Futball - Futball-vb 2022 - A világelső továbbjutása nem kérdés, a  társaké annál inkább
Index - Futball - Futball-vb 2022 - A világelső továbbjutása nem kérdés, a társaké annál inkább

Folytatódnak a Bajnokok Ligája küzdelmei

Szabics Imre a svájci bajnok másodedzője lett - ORIGO

Képekben a Telekom Veszprém – Vardar Szkopje BL-nyolcaddöntő | M4 Sport

Bajnokok Ligája - Idegenbeli sikerrel kezdett a Lipcse

Egy őrült meccsen az FTC 3-2-re kikapott a svájci Young Boys otthonában -  Alfahir.hu
Egy őrült meccsen az FTC 3-2-re kikapott a svájci Young Boys otthonában - Alfahir.hu

Elképesztő dráma: hatgólos őrület a svájci fociválogatott Eb-selejtezőjén -  ORIGO
Elképesztő dráma: hatgólos őrület a svájci fociválogatott Eb-selejtezőjén - ORIGO

Abu Faniék Felcsúton napolták el a svájci Eb-kijutást - Sportal.hu

Eb 2024: két gól a legvégén, Svájc elkerülte az óriási blamát - Nemzeti  Sport
Eb 2024: két gól a legvégén, Svájc elkerülte az óriási blamát - Nemzeti Sport

Index - Futball - Futball-vb 2022 - Svájc adatlap

Az UEFA Bajnokok Ligája

Foci-vb: Svájc tüzes meccsen verte Szerbiát, a brazilok mellett Shaqiriék  mennek tovább - Eurosport
Foci-vb: Svájc tüzes meccsen verte Szerbiát, a brazilok mellett Shaqiriék mennek tovább - Eurosport

Vb 2022: kitűzték a svájci névsort | Fociclub

Lezárul egy korszak a Bajnokok Ligájában, de lehet, hogy nem is akkora baj  | Rangadó
Lezárul egy korszak a Bajnokok Ligájában, de lehet, hogy nem is akkora baj | Rangadó