Home

Mi a baj Húzzák Menstruáció m4 fina férfi gyors váltó Mikroba maradj csöndben betegség

Promenad24
Promenad24

Holló és a 4x100-as magyar gyorsváltók is döntőzhetnek a budapesti vizes-vb  szombati napján – délelőtti összefoglaló | M4 Sport
Holló és a 4x100-as magyar gyorsváltók is döntőzhetnek a budapesti vizes-vb szombati napján – délelőtti összefoglaló | M4 Sport

Fina világbajnokság: ötödik a 4x100 méteres férfi gyorsváltó - Magyar Úszó  Szövetség
Fina világbajnokság: ötödik a 4x100 méteres férfi gyorsváltó - Magyar Úszó Szövetség

Harmadik lett a 4X100-as férfi váltó magyar csapata - YouTube

Rengetegen nézték a budapesti vizes vb-t

Ezüstérmes a 4x100 méteres férfi gyorsváltó - Hír TV

Hajrá, magyarok! Rajtol az év sporteseménye, újra Magyarországon a vizes  sportok szerelmeseinek a szeme | hirado.hu
Hajrá, magyarok! Rajtol az év sporteseménye, újra Magyarországon a vizes sportok szerelmeseinek a szeme | hirado.hu

Európa-bajnoki ezüstérmes a férfi 4x100 méteres gyorsváltó a római vizes  viadalon | M4 Sport
Európa-bajnoki ezüstérmes a férfi 4x100 méteres gyorsváltó a római vizes viadalon | M4 Sport

Vizes vb: ötödik lett a férfi 4x200-as gyorsváltó; Szabó egyéni csú

Milák megtolta a végét, országos csúccsal lett vb-5. a 4×200-as gyorsváltó  | 24.hu
Milák megtolta a végét, országos csúccsal lett vb-5. a 4×200-as gyorsváltó | 24.hu

Így nyert vb-bronzot a férfi 4x100-as gyorsváltó | Gyere, Ricsi, meglehet  az a csoda, meglehet az a bronzérem! IGEEEEEEEEEEEN! A férfi 4x100-as  gyorsváltó döntőjének hátborzongató utolsó másodpercei. | By M4 Sport
Így nyert vb-bronzot a férfi 4x100-as gyorsváltó | Gyere, Ricsi, meglehet az a csoda, meglehet az a bronzérem! IGEEEEEEEEEEEN! A férfi 4x100-as gyorsváltó döntőjének hátborzongató utolsó másodpercei. | By M4 Sport

Hét jelölt az úszósportból az Év Sportolója Gálán - Magyar Úszó Szövetség

Index - Sport - Óriási hajrával vb-bronzérmes a 4x100-as férfi gyorsváltó

Vizes vb: országos csúccsal döntős a férfi 4x200 m gyorsváltó

Kapás Boglárka, Németh Nándor, Kós Hubert és a női 4x200-as gyorsváltónk is  döntőben úszik szerda délután a hazai vizes vb-n | Mandiner
Kapás Boglárka, Németh Nándor, Kós Hubert és a női 4x200-as gyorsváltónk is döntőben úszik szerda délután a hazai vizes vb-n | Mandiner

Hosszú Katinka és Szabó Szebasztián is döntőbe jutott a hazai vizes  világbajnokságon, a magyar férfi gyorsváltó az ötödik helyen végzett |  Mandiner
Hosszú Katinka és Szabó Szebasztián is döntőbe jutott a hazai vizes világbajnokságon, a magyar férfi gyorsváltó az ötödik helyen végzett | Mandiner

Ötödik a 4x200-as férfi gyorsváltó, Milák a legjobb idővel döntős –  csütörtök esti összefoglaló | M4 Sport
Ötödik a 4x200-as férfi gyorsváltó, Milák a legjobb idővel döntős – csütörtök esti összefoglaló | M4 Sport

Országos csúccsal döntős a 4x200 méteres férfi gyorsváltó

Vizes vb: döntőbe jutott a női 4x200-as gyorsváltónk - NSO