Home

Tartózkodás esett dob david kupa Mexikó űrhajós ru

Davis Kupa: Nagy Zoltán szerint nem volt kétséges a győzelem

Piros Zsombor kezd a Davis-kupában, mutatjuk a magyar csapat menetrendjét a  franciák ellen - Eurosport
Piros Zsombor kezd a Davis-kupában, mutatjuk a magyar csapat menetrendjét a franciák ellen - Eurosport

Szertefoszlott az álom, a németek nyerték a Davis Kupa-párharcot

Davis-kupa világdöntő selejtező Tatabányán!

Kemény ellenfél vár a magyar csapatra a Davis Kupában - Infostart.hu

Hungarian Tennis - KÖSZÖNJÜK❗️ Amint az várható volt az óriási érdeklődés  alapján, két héttel a Magyarország-Németország Davis-kupa találkozó előtt  elfogytak a jegyek az év legjelentősebb hazai rendezésű teniszeseményére. A  játékosok nevében is
Hungarian Tennis - KÖSZÖNJÜK❗️ Amint az várható volt az óriási érdeklődés alapján, két héttel a Magyarország-Németország Davis-kupa találkozó előtt elfogytak a jegyek az év legjelentősebb hazai rendezésű teniszeseményére. A játékosok nevében is

Így lett Davis-kupa-helyszín a Tatabányai Sportcsarnokból | Az online  férfimagazin
Így lett Davis-kupa-helyszín a Tatabányai Sportcsarnokból | Az online férfimagazin

Davis Kupa: a törököket fogadják az osztályozón a magyarok | JochaPress.hu

Davis Kupa - Piros Zsombor nyert, 3-2-re győztek a németek Tatabányán

Davis-kupa: a magyar válogatott bejutott a 18 csapatos döntőbe

Magyar Tenisz Szövetség: DavisCup

Index - Sport - Fantasztikus teniszbravúr: egyetlen lépésre a Davis-kupa  világcsoport
Index - Sport - Fantasztikus teniszbravúr: egyetlen lépésre a Davis-kupa világcsoport

Elindult a jegyértékesítés!

Piros is nyert, 2-0-ra vezetnek a magyarok Keszthelyen a Davis-kupában -  Eurosport
Piros is nyert, 2-0-ra vezetnek a magyarok Keszthelyen a Davis-kupában - Eurosport

Eddig négy játékost neveztek a franciák a tatabányai Davis-kupa-selejtezőre  | M4 Sport
Eddig négy játékost neveztek a franciák a tatabányai Davis-kupa-selejtezőre | M4 Sport

A francia legendát legyőzve jutott a továbbjutás közelébe a magyar  teniszpáros | ma7.sk
A francia legendát legyőzve jutott a továbbjutás közelébe a magyar teniszpáros | ma7.sk

Index - Sport - Fucsovics Márton nem vállalja a játékot a Davis Kupa -osztályozón

Példátlan stratégiai megállapodással a Davis-kupa bekerült az ATP-naptárba  - Eurosport
Példátlan stratégiai megállapodással a Davis-kupa bekerült az ATP-naptárba - Eurosport

Davis Kupa: a mieink 2-0-ra vezetnek Törökország ellen | JochaPress.hu

Megvan a magyar Davis-kupa-válogatott ellenfele a szeptemberi osztályozóra  - Eurosport
Megvan a magyar Davis-kupa-válogatott ellenfele a szeptemberi osztályozóra - Eurosport

Elküldték az eddigi legsikeresebb magyar Davis-kupa kapitányt - Eurosport

Tenisz: Davis-kupa: kettőből kétszer győzte le Fucsovics Mannarinót  (LAPSZEMLE)
Tenisz: Davis-kupa: kettőből kétszer győzte le Fucsovics Mannarinót (LAPSZEMLE)

Gubacsi Zsófi Tenisz Klub - Magyarország-Németország Davis Kupa mérkőzés  🇭🇺-🇩🇪 Gyertek szurkolni 2024. február 2-án és 3-án Tatabányán, a  Multifunkcionális Sportcsarnokban a magyar csapatnak a németek ellen, ahol  olyan világklasszis lép pályára
Gubacsi Zsófi Tenisz Klub - Magyarország-Németország Davis Kupa mérkőzés 🇭🇺-🇩🇪 Gyertek szurkolni 2024. február 2-án és 3-án Tatabányán, a Multifunkcionális Sportcsarnokban a magyar csapatnak a németek ellen, ahol olyan világklasszis lép pályára